wp_ My Ukraine » Blog Archive » Фото тілесних ушкоджень Юлії Тимошенко
Friday, April 27th, 2012 | Author:

П’ятниця, 27 квітня 2012, 12:55

“Українська правда” отримала фотодокази тілесних ушкоджень Юлії Тимошенко.

Фотографії зробила омбудсмен Ніна Карпачова або її уповноважений, які відвідували Тимошенко з різницею в один день.

Вони стверджують, що знімки датовані середою, 25 квітня. Тобто – через п’ять днів після транспортування Тимошенко до лікарні, в ході чого, за її словами, було нанесено тілесні ушкодження. .

Також Карпачова поширила ці фотографії серед дипломатів країн Європейського союзу в ході зустрічі, яка відбулася у п’ятницю в представництві ЄС у Києві.

Крім того, Карпачова продемонструвала дипломатам експертизу ушкоджень Тимошенко, зроблену по фотознімкам.

Оприлюднити фотодокази довелося після заяви прес-служби Партії регіонів про те, що історія з побиттям Тимошенко зрежисована для дискредитації керівництва України й відволікання від “злочинної діяльності” лідера опозиції.

“На наших очах розгортається черговий акт дивовижної провокації проти України, дискредитації керівництва нашої держави. Це добре зрежисована постановка все тих же майстрів політичних інтриг і брудних спекуляцій: пані Тимошенко і її штабу”, – говориться в заяві регіоналів.

“Хто при здоровому глузді, при тій увазі, що прикута до Тимошенко, зважиться хоч пальцем до неї доторкнутися? Хотілося б поцікавитися в Тимошенко і її поплічників: а чи готові вони подивитися в очі матерям, дружинам, дітям тих офіцерів, яких вони виставляють ґвалтівниками, садистами?” – відзначається в повідомленні Партії регіонів.

Водночас у експертному висновку, зробленому після ознайомлення з фотографіями, сказано, що виявлені на тілі Тимошенко ушкодження – “результат дії твердих предметів”.

“Вони могли бути заподіяні у строк не менше чотирьох – шести діб до моменту їх фотофіксації. Ушкодження на лівій верхній кінцівці могли виникнути при захватуванні кінцівки сторонньої рукою”, – сказано в документі.

“Синець з внутрішньо-шкірними крововиливами, розташований на передній черевній стінці справа, також є результатом дії твердого предмету. За своєю формою та іншими особливостями найбільш вірогідно він виник внаслідок удару кулаком зі значною силою”, – сказано в експертному висновку.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.