wp_ My Ukraine » Blog Archive » Полювання на тітушок по-вінницьки
Wednesday, January 22nd, 2014 | Author:

сьогодні 04:04
Читач написав на сайт: Оце так вечір! Хууух…прямо блокбастер, а не звичайний вечір. Сьогодні отримав інформацію, що з Залізничного вокзалу від’їжджає група тітушок до Києва. Час від’їзду 00.30. Збираю хлопців, цим часом соціальні мережі рясніють повідомленнями про те, що маємо їх провчити. Заздалегідь повідомили, що місця збору тітушок різні: залізничний вокзал, Петроцентр, Будинок офіцерів, Чехова та центральний автовокзал.

 

Тож, 23.45 їдемо мимо Петроцентру, а там близько 60 чоловік. Зупиняємось провести розвідку. Йду серед них, вони стоять купками по 5-7 чоловік, випивають горілку, палять цигарки. Розуміючи що не впораємось їдемо на залізничний. Там на тролейбусній зупинці стоїть 2 великих автобуси, а при вході маса молоді, яке то було щастя дізнатись, що ті молоді хлопці – вінницькі патріоти!

103113250 Підійшовши до автобусів активісти «налякали» декількох регіоналів, які цмулили пиво прямо перед автобусом. Ми провели роз’яснювальну лекцію водіям. Водій першого автобуса завів машину та мало не по тілах активістів вискочив на дорогу та поїхав підбирати своє пасажирське м’ясо. Та якось, випадково, він так газував, що в нього повідлітали дзеркала заднього виду – більше так не робитиме. На щастя активістам, у другого автобуса раптом зашипіли задні колеса – таки чорний кіт водіям перейшов дорогу.103113251

Номер першого автобуса

103113252Номер другого автобуса

 

Дзвінок: тітушки на центральному автовокзалі. Приїхавши, блокуємо виїзд. Біля нас зупиняється дорога ВМW сріблястого кольору, називаються людьми Сергія Чумака (один з «активістів» майдану), розпитують що тут буде. Один автобус майже порожній виривається, тітух повно і на вулиці паркується ще один автобус. Помічник не називаючи ім’я стверджує, що проплатила послуги вінницька ОДА. Виганяємо планктон з автобуса і перед нами картина п’яних дегенератів які не каяться у тому що роблять. Запідозривши ймовірну пожежу в салоні автобуса, кількох тітушок та салон було погашено з вогнегасника).

Розуміючи що цим вечір не закінчився активісти вирішують проглянути місто. Завдячуючи таксистам, частина активістів розмістилась по таксі. Вирішуємо провірити «Мегамол», сказали там вони можуть бути. Дійсно, зустріли групу людей, вони оточили авто, за хвилину збили дзеркало праворуч та пом’яли дверку машини – насилу втекли.

103113253

103113254Тітушки сідають в білий Рено трафік (номера: АВ 56 55АР). На виїзді з Мегамолу хочемо підрізати реношку та нас відтісняєдорога ВМW сріблястого кольору (це ж треба «збіг»).Паралельно до рено під’їздить чорна дев’ятка, мало не збиваючи активіста, жме по газах, але заднє скло встигло луснути – не треба так газувати, риги. Їдемо в них на хвості по Келецькій, однак вони звертають на Пирогова, вирішуємо не переслідувати, адже їх значно більше за нас, також у всіх бейсбольні бити.

Трішки почергували містом, зібрали інформацію. Тож цієї ночі по місту повно груп напів-бухих ригів, які мають виконати наказ – їхати з Вінниці в підтримку Януки.

Скажу від себе, що реальної загрози цей планктон не несе, а спортивна криша і так би не поїхала, лише вирішила нас провчити. Ми обмінялись номерами телефонів, домовились іншим разом приготуватись краще. До зустрічі тітухи, пам’ятайте «Прийде весна на нашу вулицю».

 

Михайло ЗГАР,

Член НСЖУ

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.