wp_ My Ukraine » Blog Archive » Львів’янин: “Мене змусили голим сказати, що я люблю “Беркут”
Thursday, January 23rd, 2014 | Author:

Львів’янин Вадим долучився до заворушень на вулиці Грушевського 20 січня. Під час бою хлопець від зриву гранати втратив свідомість. Зі слів активіста, він прийшов до тями від того, що працівники “Беркуту” били його палицями.

 Вадим, дізнавшись про конфлікт між євромайданівцями і правоохоронцями, одразу вирушив на вулицю Грушевського. Хлопець каже, що не встиг втекти від гранати, яку кинули “беркутівці” під ноги. Тому від вибуху втратив свідомість. Скільки був у непритомному стані, львівський активіст не може відповісти.

– Мене оглушила граната і я одразу знепритомнів. Пам’ятаю лише, як мене катував “Беркут”. Вони по черзі били мене палками, руками та ногами. Також “беркутівці” викрикували у мою сторону нецензурні слова, – зазначив Вадим, львів’ян.

Далі, як зауважує Вадим, правоохоронці змусили його роздягтися догола і говорити на камеру: “Я люблю “Беркут”. Опісля цього, скривавленого активіста без одягу відправили назад на барикади. Потерпілий звернувся за допомогою до інших активістів столичного Євромайдану. Ті у свою чергу порекомендували Вадиму розповісти все журналістам.

– “Беркут” зламав мені руки і ребра. Мене оце не зупинить. Я не здамся просто так. Буду далі стояти, – додав Вадим.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.