wp_ My Ukraine » Blog Archive » Затриманого студента “беркутівці” жорстоко катували
Thursday, January 23rd, 2014 | Author:

один із заарештованих на Грушевського

фото: Reuters

Студента з Чернівців спецпризначенці били, різали ножем та забризкали перцевим газом

Про це розповів журналістам 17- річний студент Чернівецького економічного коледжу Михайло Ниськогуз, передає журналіст Еспресо.TV.

Хлопець розповів, що на міліцію він не нападав на міліцію, а тільки фотографував події на телефон біля входу до стадіону Лобановського. Однак під час чергової атаки бійці спецпідрозділу його схопили й потягли до Маріїнського парку.

Потім його провели через “живий коридор” з 40-50 людей, кожен з яких його бив. “Всі були бійці Беркуту”, – стверджує він.

“Вони казали: “Де твій Бандера, якщо ти тут лежиш зараз? Він тобі не допоможе””, – розповів потерпілий. За словами хлопця, його “били ногами, руками, різали ножем, а також оббризкали перцевим газом”. Його закинули в автозак, де протримали чотири години.

Студент також розповів, що правоохоронці хотіли спершу везти його у відділок, складати протокол затримання і т.д., але лікарі “швидкої” наполягали на тому, що хлопця потрібно везти в лікарню, бо війн стікає кров’ю і в нього була зломана рука.

22 січня суд постановив залишити хлопця під домашнім арештом на 2 місяці. За порушеною проти нього статтею (ст. 294, ч.2 КК. – організація масових заворушень, що призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків) Ниськогузу загрожує позбавлення волі від 8 до 15 років.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.